Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Laury dla najlepszych

Laury dla najlepszych

Dla wielu uczniów naszej szkoły ten rok był wyjątkowo  owocny, odnosili oni sukcesy w konkursach przedmiotowych, wyróżniali się w działalności społecznej, ekologicznej i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Ich praca została doceniona - dzisiaj w przeddzień  rozdania cenzurek - z rąk p. dyrektor Barbary Dąbrowskiej  przy gromkich brawach uznania koleżanek i kolegów odebrali upominki i dyplomy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 190
im. Orła Białego w Warszawie,
ul. Zwierzyniecka 10,
00-719 Warszawa

Sekretariat czynny:
pon. - czw. 7:30 -15:30

tel./fax (22) 841 21 36
e-mail: sp190@sp190.waw.pl

Rada Rodziców

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

94 1320 1104 7850 0259 2000 0001
Bank Pocztowy S.A.
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie
ul. Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Renata Zarzeczna
email: rzarzeczna@iod.dbfomokotow.pl

Nasz serwis używa tzw. cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z tej witryny przy włączonej opcji akceptującej cookies oznacza, że będą one zapamiętywane na Twoim urządzeniu. Ustawienia przeglądarki możesz w każdej chwili zmienić. Szczegóły w Polityce cookies.