Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Dzień Zdrowego Jedzenia

Dzień Zdrowego Jedzenia

Dzisiaj świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowego Jedzenia. Towarzyszyły mu konkursy zorganizowane przez nauczycielkę informatyki na grafikę komputerową i pracę plastyczną wykonaną farbami o tematyce związanej z tak zdrowymi owocami i warzywami. W czasie godzin  wychowawczych w tym dniu wszystkie klasy uczestniczyły w szkolnym konkursie na najładniejszy, zdrowy deser owocowy. Wszystkie klasy z zapałem przystąpiły do pracy, a efekty przeszły najśmielsze oczekiwania nauczycieli. Jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców. Było to przyczyną dużej ilości nagród rozdanych podczas apelu przez Panie Dyrektorki B. Jończyk i E. Korytkowską. W czasie spotkania ze społecznością uczniowską Pani ucząca informatyki wyświetliła prezentację i opowiedziała nam o zdrowotnych właściwościach warzyw i owoców oraz soków z nich wykonywanych. Przestrzegała również przed piciem kolorowych napojów gazowanych zawierających cukier, barwniki i słodziki.

Zobacz również

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 190
im. Orła Białego w Warszawie,
ul. Zwierzyniecka 10,
00-719 Warszawa

Sekretariat czynny:
pon. - czw. 7:30 -15:30

tel./fax (22) 841 21 36
e-mail: sp190@sp190.waw.pl

Rada Rodziców

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

94 1320 1104 7850 0259 2000 0001
Bank Pocztowy S.A.
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie
ul. Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Renata Zarzeczna
email: rzarzeczna@iod.dbfomokotow.pl

Banner Dzielnicy Mokotów

Nasz serwis używa tzw. cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z tej witryny przy włączonej opcji akceptującej cookies oznacza, że będą one zapamiętywane na Twoim urządzeniu. Ustawienia przeglądarki możesz w każdej chwili zmienić. Szczegóły w Polityce cookies.