Start   ⁄   Aktualności   ⁄   20-lecie nadania imienia Orła Białego

20-lecie nadania imienia Orła Białego

Szanowni Państwo!

W maju 2019 roku minie dokładnie 20 lat, odkąd nasza szkoła zaczęła nosić dumne imię Orła Białego. Chcielibyśmy uczcić tę okrągłą rocznicę w godny sposób.

Główne obchody zaplanowaliśmy na 31 maja br.

Święto szkoły - to święto uczniów, pedagogów, rodziców. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszu i aktywnego włączenia się w jego przygotowanie.

Niektórzy spośród Państwa mają starsze dzieci - absolwentów naszej szkoły. Na pewno większość z Państwa posiada fotografie z różnych uroczystości, imprez, wycieczek itp. z ostatnich dwudziestu lat. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wypożyczenie zdjęć  z rodzinnych albumów (fotografie po zeskanowaniu powrócą do Państwa). Wzbogaci to naszą dokumentację dotyczącą historii szkoły.

Liczymy także na Państwa propozycje, pomysły, które mogą być przydatne w organizacji tej uroczystości.

Państwa pomoc jest dla nas bezcenna, bo wspólnymi siłami możemy uczynić te dni wyjątkowymi dla całej społeczności szkolnej i lokalnej.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Z wyrazami szacunku,
w imieniu nauczycieli i pracowników,
dyrektor szkoły Edyta  Korytkowska