Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Komunikat dyrektora Szkoły Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie z dnia 5 kwietnia 2019 r.

Informuję, że nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie podjęli gotowość do strajku pracowników oświaty, który rozpocznie się 8 kwietnia 2019 r. i potrwa do odwołania.

W czasie trwania strajku pracownicy przebywają na terenie placówki, jednak powstrzymują się od pracy. Oznacza to, że nauczyciele nie wykonują żadnych czynności dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

W związku z brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, w uzgodnieniu z organem prowadzącym, podjęłam decyzję o zawieszeniu zajęć w dniu 8 kwietnia 2019 r.

Informacje dotyczące kolejnych dni strajku będę przekazywała na bieżąco, począwszy
od poniedziałku - 8 kwietnia 2019 r.

Bardzo proszę o sprawdzanie komunikatów pojawiających się na stronie internetowej szkoły
i w dzienniku elektronicznym.

Informacje dla Rodziców w związku z planowanym strajkiem dostępne są pod linkiem:

Edyta Korytkowska
dyrektor SP 190