Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Rozdanie nagród za udział w konkursach

Rozdanie nagród za udział w konkursach

Matematyka, historia, język polski, język angielski, biologia, geografia, plastyka, wychowanie fizyczne, informatyka. Pisanie, czytanie, malowanie, testów i zadań rozwiązywanie, nowych światów kreowanie, skakanie, bieganie, tańce i śpiew – nie ma chyba dziedziny, w której  uczniowie naszej szkoły nie wykazaliby się talentem. Popatrzcie na naszych laureatów! Ilu ich! Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy z Was dumni!

Zobacz również

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 190
im. Orła Białego w Warszawie,
ul. Zwierzyniecka 10,
00-719 Warszawa

Sekretariat czynny:
pon. - czw. 8:00 -15:00

tel./fax (22) 841 21 36
e-mail: sp190@sp190.waw.pl

Rada Rodziców

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

94 1320 1104 7850 0259 2000 0001
Bank Pocztowy S.A.
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie
ul. Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Renata Zarzeczna
email: rzarzeczna@iod.dbfomokotow.pl

Banner Dzielnicy Mokotów

Nasz serwis używa tzw. cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z tej witryny przy włączonej opcji akceptującej cookies oznacza, że będą one zapamiętywane na Twoim urządzeniu. Ustawienia przeglądarki możesz w każdej chwili zmienić. Szczegóły w Polityce cookies.