Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Co roku jedna z mokotowskich szkół – wyłoniona drogą losowania – szykuje uroczystą inaugurację roku szkolnego. We wrześniu 2019 zaszczyt goszczenia burmistrza dzielnicy, dyrektorów innych placówek, przedstawiciela związków zawodowych i reprezentanta kuratorium - przypadł nam! Organizacja takiej uroczystości nie jest łatwa – artyści i nauczyciele mają przecież zasłużone wakacje… Ale udało się: koledzy z klas VIIc i VIIIb pod czujnym okiem p. Agaty Balsamo przygotowali nietypowy program artystyczny, chór i solistów rozśpiewała p. Ewa Mirzejewska, zręczne palce p. Anny Goś wyczarowały dekorację. Całość – oczarowała zaproszonych gości. Szczególnie wiceburmistrza, któremu z okazji urodzin wszyscy odśpiewaliśmy „Sto lat”. Wielkie brawa dla dzielnego zespołu!

Grono pedagogiczne SP nr190 życzy wszystkim uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym i – nawiązując do przemówienia p. Edyty Korytkowskiej – zachęca do rozbudzenia w sobie pasji zdobywania wiedzy.

Zobacz również

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 190
im. Orła Białego w Warszawie,
ul. Zwierzyniecka 10,
00-719 Warszawa

Sekretariat czynny:
pon. - czw. 8:00 -15:00

tel./fax (22) 841 21 36
e-mail: sp190@sp190.waw.pl

Rada Rodziców

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

94 1320 1104 7850 0259 2000 0001
Bank Pocztowy S.A.
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie
ul. Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Renata Zarzeczna
email: rzarzeczna@iod.dbfomokotow.pl

Banner Dzielnicy Mokotów

Nasz serwis używa tzw. cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z tej witryny przy włączonej opcji akceptującej cookies oznacza, że będą one zapamiętywane na Twoim urządzeniu. Ustawienia przeglądarki możesz w każdej chwili zmienić. Szczegóły w Polityce cookies.