Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Dzień zdrowego jedzenia

Dzień zdrowego jedzenia

Każdego roku na początku listopada w naszej szkole odbywa się szereg akcji promujących zdrowy styl życia. W tym roku dzieci brały udział w konkursach komputerowym, plastycznym, technicznym i literackim. Uczniowie nasi wykonali piękne prace, a na lekcjach wychowawczych rozmawiali o zdrowym odżywianiu. Na koniec, w piątek, odbył się apel podczas którego klasa 4b ze swoją wychowawczynią wyświetliła prezentację i opowiedziała kilka ciekawostek o pokarmach, aby pokazać młodym ludziom naszej szkoły, czym jest zdrowe żywienie i jak zdrowa dieta wpływa na nasze życie. Panie Dyrektor wręczyły uczniom dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursów.

Zobacz również

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 190
im. Orła Białego w Warszawie,
ul. Zwierzyniecka 10,
00-719 Warszawa

Sekretariat czynny:
pon. - czw. 8:00 -15:00

tel./fax (22) 841 21 36
e-mail: sp190@sp190.waw.pl

Rada Rodziców

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

94 1320 1104 7850 0259 2000 0001
Bank Pocztowy S.A.
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie
ul. Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Renata Zarzeczna
email: rzarzeczna@iod.dbfomokotow.pl

Banner Dzielnicy Mokotów

Nasz serwis używa tzw. cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z tej witryny przy włączonej opcji akceptującej cookies oznacza, że będą one zapamiętywane na Twoim urządzeniu. Ustawienia przeglądarki możesz w każdej chwili zmienić. Szczegóły w Polityce cookies.