Start   ⁄   Aktualności   ⁄   KANGUR MATEMATYCZNY

KANGUR MATEMATYCZNY

Komitet Organizacyjny Konkursu „Kangur Matematyczny” podjął decyzję by przeprowadzić konkurs za pośrednictwem Internetu na platformie dzwonek.pl.

Na Platformie dzwonek.pl utworzone zostaną konta dla wszystkich konkursie uczestników.

Czas rozwiązywania zadań został wydłużony do 90 minut.
Zgodnie z terminarzem, odpowiedniego dnia i o wskazanej godzinie uczestnicy powinni zalogować się na swoje konto, pobrać test i go wypełnić.

Aby umożliwić przećwiczenie nowej formuły konkursu, przed konkursem właściwym przeprowadzony będzie konkurs próbny w poszczególnej kategorii z zadaniami z zeszłego roku. Szczegółowe informacje na szkolnym portalu librus.