Start   ⁄   Projekty

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Logo Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Szkoła uczestniczy w programach Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości
"Od grosika do złotówki" i "Ekonomia na co dzień".

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!
Nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu SIĘGNIJ PO WIĘCEJ! - Rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy. Termin realizacji: 1 XII 2019-31 VI 2021. Celem głównym projektu jest zapewnienie uczniom szkół podstawowych możliwości korzystania z doradztwa indywidualnego na terenie szkoły. W ramach projektu utworzony został Punkt Informacji i Kariery (PIK), miejsce, w którym uczniowie klas VII-VIII będą mieli możliwość uzyskania diagnozy swoich kluczowych kompetencji i umiejętności a także rozmowy doradcą zawodowym na temat wyboru szkoły oraz zawodu (s.16).
Zgłoszenia na indywidualne konsultacje do szkolnego doradcy zawodowego Ewy Wolińskiej-Miżejewskiej.