Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Z życia szkoły

Z życia szkoły

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wybrali przewodniczącego Samorządu Szkolnego – Igora M. z klasy 8a,  jego zastępcę Ludwika Ż. z klasy 5b i sekretarza – Hanię Sz. z klasy 8 b. Natomiast dzisiaj zaprosiliśmy do szkoły Panią Joannę i odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy  Panią Dyrektor, Przewodniczącą Rady Rodziców i Zastępcą Przewodniczącego nowego Samorządu Szkolnego. Nad wszystkim czuwała Pani Beata Reps opiekunka szkolnego samorządu. Spotkanie to w tym roku odbyło się w małym gronie ze względu na warunki epidemiologiczne, ale jest równie ważne dla całej społeczności szkolnej jak i w poprzednich latach.