Start   ⁄   Aktualności   ⁄   Z życia szkoły

Z życia szkoły

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wybrali przewodniczącego Samorządu Szkolnego – Igora M. z klasy 8a,  jego zastępcę Ludwika Ż. z klasy 5b i sekretarza – Hanię Sz. z klasy 8 b. Natomiast dzisiaj zaprosiliśmy do szkoły Panią Joannę i odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy  Panią Dyrektor, Przewodniczącą Rady Rodziców i Zastępcą Przewodniczącego nowego Samorządu Szkolnego. Nad wszystkim czuwała Pani Beata Reps opiekunka szkolnego samorządu. Spotkanie to w tym roku odbyło się w małym gronie ze względu na warunki epidemiologiczne, ale jest równie ważne dla całej społeczności szkolnej jak i w poprzednich latach.

Zobacz również

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 190
im. Orła Białego w Warszawie,
ul. Zwierzyniecka 10,
00-719 Warszawa

Sekretariat czynny:
pon. - czw. 8:00 -15:00

tel./fax (22) 841 21 36
e-mail: sp190@sp190.waw.pl

Rada Rodziców

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz za jaki okres jest dokonywana opłata.

22 1020 1068 0000 1102 0363 1017
PKO Bank Polski
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 190 im. Orła Białego w Warszawie
ul. Zwierzyniecka 10
00-719 Warszawa

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Renata Zarzeczna
email: rzarzeczna@iod.dbfomokotow.pl

Banner Dzielnicy Mokotów

Nasz serwis używa tzw. cookies ("ciasteczka"). Korzystanie z tej witryny przy włączonej opcji akceptującej cookies oznacza, że będą one zapamiętywane na Twoim urządzeniu. Ustawienia przeglądarki możesz w każdej chwili zmienić. Szczegóły w Polityce cookies.