NazwiskoFunkcja
Edyta KorytkowskaDyrektor szkoły
Bożena CzubaszekWicedyrektor
Agata Lenarczyk-DejaWicedyrektor
Katarzyna MaćkiewiczKierownik świetlicy
Iwona RudnickaPedagog szkolny
Małgorzata OstrowskaPsycholog szkolny
Barbara Miazga-PieczekLogopeda szkolny
NazwiskoPrzedmiotKlasa
Justyna Polkowskanauczanie przedszkolneklasa 0a
Grażyna Lateknauczanie przedszkolneklasa 0b
Teresa Cicheckanauczanie przedszkolneklasa 0b
Danuta Darażnauczanie zintegrowaneklasa 1a
Agnieszka Ryczkowskanauczanie zintegrowaneklasa 1b
Ewa Jarotanauczanie zintegrowaneklasa 1c
Anna Kamińskanauczanie zintegrowaneklasa 1d
Anna Gośnauczanie zintegrowaneklasa 2a
Katarzyna Gadomskanauczanie zintegrowaneklasa 2b
Ewelina Rodaknauczanie zintegrowaneklasa 2c
Urszula Lasońnauczanie zintegrowaneklasa 2d
Rosita Turowicz-Wlaźniaknauczanie zintegrowaneklasa 3a
Beata Wyrodanauczanie zintegrowaneklasa 3b
Teresa Kocząbnauczanie zintegrowaneklasa 3c
Anna Szulcjęzyk angielskiklasa 4a
Agnieszka Klimkiewiczprzyroda, biologiaklasa 4b
Ewa Wolińska -Miżejewskamuzyka, doradztwo zawodoweklasa 4c
Krzysztof Leszczyńskihistoria, wosklasa 5a
Agata Lenarczyk-Dejainformatyka, technikaklasa 5b
Anna Skalskahistoria, etykaklasa 6a
Halina Pawlikmatematykaklasa 6b
Agnieszka Powierzamatematyka, fizykaklasa 6c
Robert Brzozowskiwychowanie fizyczneklasa 6d
Iwona Kacprzakplastyka, świetlicaklasa 7a
Agnieszka Golajęzyk angielskiklasa 7b
Małgorzata Szyłkojęzyk polskiklasa 7c
Aleksandra Malinawychowanie fizyczneklasa 8a
Beata Repsjęzyk polskiklasa 8b
Agata Balsamojęzyk polskiklasa 8c
Agnieszka Stankiewicz język polski 
Samsonowicz Małgorzatajęzyk angielski 
Agata Potakiewiczjęzyk angielski 
Maj- Stępień Ewajęzyk francuski 
Marzena Kamińskachemia 
Barbara Jończyk-Więsikmatematyka 
Ewa Protas matematyka 
Agnieszka Adamskageografia 
Maciej Jaworekgeografia, świetlica 
Artur Bulaktechnika 
Krzysztof Walendaw-f 
Teresa Kotlarekbiblioteka 
Dorota Olejniczakbiblioteka 
ks. Piotr Strakowskireligia 
s. Małgorzatareligia 
s. Damarisreligia 
Iwona Szostakedukacja dla bezpieczeństwa, świetlica 
Zofia Żurowskaświetlica 
Joanna Kotniewiczświetlica  
Barbara Dąbrowskaświetlica 
Jadwiga Zarembareedukacja 
Bogumiła Konowrockaświetlica dla kl.1-3 
Urszula Lasońświetlica dla kl.1-3 
Balcerzak Barbaraświetlica dla kl.1-3 
Mariusz Michalskiświetlica dla kl.1-3