W sobotę na terenie naszej szkoły odbył się piknik rekreacyjno-integracyjny. Został on zorganizowany przy współpracy Dyrekcji Szkoły i naszych nauczycieli, niezwykle aktywnej Rady Rodziców przy SP190, grupy społecznej Lwie serce i SMB Pod Kopcem. Dużo radości sprawiły dzieciom zawody sportowe, rękodzieło artystyczne, malowane buźki, tatuaże, stanowiska wirtualnej rzeczywistości przygotowane przez firmę GMSInnowacje, dmuchane zjeżdżalnie firmy OLIGO – kids and family event agency, suche baseny z piłeczkami, tańce m.in. przy współudziale harcerzy ze Szczepu 307, pokazy judo AZS UW i ratowników z Grupy Ratowniczej SIRD oraz warsztaty ogrodnicze i naukowe z wykorzystaniem pomocy naukowych z programu Laboratoria przyszłości. Firma Oligo zapewniła grillowane kiełbaski, a rodzice pyszne ciasta i lemoniadę. Wszystkim pracownikom, rodzicom i przyjaciołom szkoły serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i serce zawsze życzliwe dla nas i naszych pociech.