Szanowni Państwo,

W sierpniu kończy się ważność kart miejskich dzieci klas czwartych. Aby uniknąć kolejek podczas wydawania nowych prosimy o składanie wniosków już teraz.
Link do formy elektronicznej wniosku:

https://kartaucznia.ztm.waw.pl/df5701d5

W załączeniu przekazuję nowy wniosek o wydanie Karty Ucznia, dla Rodziców/opiekunów prawnych, którzy za pośrednictwem szkoły wnioskują o kartę dla Ucznia w formie wniosku papierowego.
Proszę pamiętać, że za pośrednictwem szkoły nie realizujemy wniosków kart zagubionych. W takich przypadkach zapraszamy do dowolnego Punktu Obsługi Pasażerów ZTM w celu zablokowania zagubionej karty i wydania za opłatą duplikatu karty.
Przypominamy, iż wnioski o wydanie Karty Ucznia można składać za pośrednictwem szkoły, jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z okresem oczekiwania, bądź w dowolnym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM, w których karta zostanie wydana „od ręki” po przedłożeniu odpowiednich dokumentów.