Co roku w pierwszych dniach listopada obchodzimy w szkole Dzień Zdrowego Jedzenia. Towarzyszą mu pogadanki i rozmowy klasowe o zdrowym odżywianiu oraz szkolne konkursy dla dzieci związane z tą tematyką. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Z przyjemnością informujemy, iż w bieżącym roku szkolnym zwycięzcami konkursu plastyczno-technicznego na najpiękniejszy witraż pt. ”Owoce i warzywa” są: I miejsce Artur W. klasa 7d, II miejsce Marcin P. klasa 7a, III miejsce Filip G klasa 4c. Wyróżnienia otrzymali Joanna Z. klasa 4b, Sebastian K. klasa 8b, Aleksandra K. klasa 6a oraz Marianna B. klasa 8c. W szkolnym konkursie komputerowym na najpiękniejszy plakat promujący zasady zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia zwyciężyli I miejsce Marcin P. klasa 7a, II miejsce Karina S. klasa 4b, III miejsce Karol W klasa 8a. Wyróżnienia przyznaliśmy Filipowi S. klasa 5a i Milenie P. klasa 8b. Serdecznie gratulujemy. Ze względu na obostrzenia sanitarne w tym roku prezentacja na temat zdrowego odżywiania i rozdanie nagród odbędą się na forum poszczególnych klas. Wszystkim uczniom biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.