Chciałabym bardzo podziękować naszym kochanym uczniom i nauczycielom za udział w akcji „Wielka Zbiórka książek”. Dzięki Waszym szlachetnym serduszkom zebraliśmy 522 książki, które trafią do rąk najbardziej pokrzywdzonych przez los dzieci. Teraz będą mogły cieszyć się wieczorami z baśni, bajek, książek G. Kasdepki, Z. Staneckiej, M. Strzałkowskiej, wierszy Tuwima i J. Brzechwy, J. Bednarek i wielu innych znanych Wam pisarzy. Wszystkie zebrane egzemplarze są w bardzo dobrym stanie, niektóre jak nowe. Aż miło, że tak się zaangażowaliście i podeszliście dojrzale do sprawy. To piękny gest móc obdarować tych, którzy zasługują na lepsze życie.
Gdy ogłaszałam tę akcję nie spodziewałam się tak wielkiego odzewu z Waszej strony, choć w dobroć naszej szkolnej społeczności wierzyłam od początku, jak również w to, że planowany cel uda nam się zrealizować.
Jestem z Was dumna i dziękuję, że zawsze mogę na Was liczyć.

Pozdrawiam
Dorota Olejniczak