Karnawał to okres, podczas którego dzieci mają okazję przebrać się za ulubionych bohaterów, postacie z bajek czy swoje wymyślone postacie. To czas zabawy i radości. W naszej szkole od piątku odbywają się bale.  Na parkiecie uczniowie prezentowali swoje taneczne umiejętności w rytmie ulubionych piosenek. W czasie szkolnego karnawału nie mogło zabraknąć poczęstunku przygotowanego przez rodziców oraz różnorodnych zabaw i konkursów, przebiegających w atmosferze śmiechu, radości i przyjaznej rywalizacji. Były to wyjątkowe wydarzenia pełne radości, kolorów i zabawy. Świętowanie zaczęliśmy dyskoteką starszych klas, następnie bawiły się klasy czwarte i piąte, dzisiaj swój bal miały młodsze dzieci. Wieczorem rodzice, uczniowie i wychowawcy klas ósmych udekorują szkołę na bal ósmoklasistów, którym zakończymy karnawał.