Organizowane przez kuratorium oświaty konkursy przedmiotowe i olimpiady juniorów, co roku cieszą się zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. Sprzyjają pogłębianiu wiedzy, rozwijają zainteresowania, twórcze myślenie oraz dają pierwszeństwo w przyjęciu do  wybranej przez ucznia szkoły średniej, w przypadku zdobycia tytułu laureata. Jednak osiągnięcia we  wszystkich konkursach przedmiotowych i sportowych dają nam wiele radości, a naszym uczniom satysfakcji. Serdecznie gratulujemy!

  • Olimpiada Matematyczna Juniora:
    • Emilia Karasek 8b – finał,
    • Kuba Krawczyk 8b – II etap.
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
    • Emilia Karasek, Zuzanna Łuczak – etap rejonowy.
  • Konkurs o Zdrowiu „Higieja”:
    • Daria Krzyżewska 8a – etap rejonowy.
  • Konkurs Historyczny „Losy żołnierza polskiego”:
    • Iwo Zdrzyłowski 8a – II etap.
  • Konkurs Informatyczny Logia:
    • Wojciech Dołowski 7c – II etap.
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”:
    • Karol Kasparek 1a – bdb wynik,
    • Jacek Walkiewicz 1c – db wynik,
    • Adam Wójcik 2a – db wynik,
    • Gerard Tranda 3d – bdb wynik,
    • Jakub Szczodrak 7a – db wynik,
    • Emilia Karasek 8b – bdb wynik,
    • Zuzanna Łuczak 8a – db wynik.
  • English High Flier:
    • Mia Ragonesi 5 – bdb wynik,
    • Leon Domański 5 – bdb wynik,
    • Illariia Nezabytovska 5 – bdb wynik,
    • Laura Kobiałka 5 – bdb wynik,
    • Khliebnikova Taisiia 5 – db wynik,
    • Victoria Rosiak 6 – db wynik,
    • Miłosz Kacprzyk 6 – db wynik,
    • Klara Banaszak 6 – db wynik,
    • Tyra Hasani 7 – dbd wynik,
    • Klara Bajerowska 8 – db wynik,
    • Zuzanna Łuczak 8 – db wynik.
  • Dzielnicowy Konkurs Matematyczny im. J. Śniadeckiego:
    • Sebastian Kosycarz 4a – 2 miejsce,
    • Milena Sado 7c – 2 miejsce,
    • Jakub Szczodrak 7a – 1 miejsce,
    • Wojciech Dołowski 7c – 2 miejsce,
    • Artsiom Damarad 7a – wyróżnienie,
    • Zuzanna Łuczak 8a – 1 miejsce,
    • Emilia Karasek 8b – 2 miejsce.
  • Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy Orlik:
    • Gerard Tranda 3d – 1 miejsce,
    • Henryk Zarzycki 3b – wyróżnienie.
  • Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych:
    • Filip Donat w kat. chłopców 2012 na dystansie 1000 m – 1 miejsce,
    • Illia Malchuyk w kat. chłopców 2009 na dystansie 1000 m – 3 miejsce,
    • Julia Mróz w kat. dziewcząt 2012 na dystansie 800 m – 10 miejsce,
    • Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych sztafet 6×1000 m – 3 miejsce,
    • W klasyfikacji szkół – 2 miejsce w kat. chłopców 2009-2010.
  • Wioślarski Tytan Warszawy:
    • Joanna Zagubieniak w kat. dziewczęta kl. 6 – 1 miejsce,
    • Oliwia Kostrzewska w kat. dziewczęta kl. 5 – 3 miejsce,
    • Maksymilian Walerczuk w kat. chłopców kl. 6 – 3 miejsce,
    • Wojciech Jaworski w kat. chłopców kl. 8 – 3 miejsce.
  • Wielki Finał Wioślarskiego Tytana:
    • Joanna Zagubieniak kl. 6 – 10 miejsce.
  • Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym:
    • 2 miejsce w składzie: Paulina Bukowska Alicja Dąbrowska, Daria Vasylyshyn.
  • Mistrzostwa Mokotowa w badmintonie:
    • 2 miejsce w składzie: Stefan Gawełczyk, Maciek Chojnacki, Michał Wawryniuk.
  • Mistrzostwa Warszawy:
    • Filip Donat – 6 miejsce na dystansie 1000 m.
  • Memoriał Bronisława Malinowskiego:
    • Filip Donat w kat. chłopców kl. 5-6 na dystansie 800 m – 2 miejsce,
    • Michał Walczuk w kat. chłopców kl. 5-6 na dystansie 800 m – 3 miejsce,
    • Julia Mróz w kat. dziewcząt kl. 5-6 na dystansie 700 m – 3 miejsce,
    • Julia Bogacka-Wiacek w kat. dziewcząt kl. 7-8 na dystansie 800 m – 1 miejsce,
    • Emilia Bogacka-Wiacek w kat. dziewcząt kl. 7-8 na dystansie 800 m – 2 miejsce,
    • Natalia Jarecka w kat. dziewcząt kl. 7-8 na dystansie 800 m – 3 miejsce,
    • W klasyfikacji szkół – 3 miejsce.